O nas

bakra-RGBBAKRA NATURA  istniej na rynku od 2010 roku jako  importer i dystrybutor naturalnych produktów i przysmaków z Turcji.

Dzięki bogactwu składników odżywczych i minerałów stanowią one ważny element zdrowej, zrównoważonej diety i mogą być bezpiecznie stosowane przez osoby z równymi problemami zdrowotnymi.

Zdrowie płynące z natury. Motto  firmy Bakra wiernie oddaje filozofię jej działania i profil ofert.

W naszej ofercie odnajdą Państwo przede wszystkim karob w postaci melasy, strąków i proszku z chleba świętojańskiego, a także pasta tahini , herbatki w tym Gojnik (Herbatka górska- Sideritis Scardica)) i  Dzika lawenda oraz przyprawy. 

Nasze produkty są w 100% naturalane, nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów, są bez dodatku cukru  i bez glutenu.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem Karobu z Turcji Firmy INCOM SA,

Produktu Bakra to doskonały wybór dla coraz liczniejszej grupy konsumentów m.in dla:

wegetarian, wegan, sportowców, alergików , osób z nietolerancją glutenu i cukrzyków.

Cieszymy się zaufaniem naszych kontrahentów, do których należą m.in hurtownie ze zdrową żywnością, sklepy zielarskie i zielarsko-medyczne, sklepy z żywnością ekologiczną a także dobre supermarkety oferujące produkty w dziale tzw. zdrowej żywności.

Stawiamy na jakość!

Produkty w ofercie Bio Karob certyfikowane są przez polską jednostkę certyfikującą BIOEKSPERT i posiadają certyfikat ekologiczny

nr PL-EKO-04

Jesteśmy dumni, że marka Bakra jest obecna w świadomości konsumentów również dzięki organiacji m.in.: warsztatów kulinarnych dla dzieci i młodzieży, uczestnictwie w akcjach charytatynych dla dzieci z alergiami i na diecie bezglutenowej, konferencjach, targach, i prelekcjach dotyczących zdrowego odżywiania.

Ambicją firmy jest zachęcanie całych rodzin do aktywnego spędzania czasu i zdrowego odżywiania.

Poznaj markę Bakra – Zdrowie płynące z natury, pod którą kryją się naturalne produkty z Turcji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych ofertą.

Bakra Natura